Separator ruchu punktowy skrajny; 1000x130x45; czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szanowny Kliencie, dziękujemy za zainteresowanie produktem Separator ruchu punktowy skrajny, 1000x130x45, czerwony z naszej bogatej oferty. W Sklepie Drogowym Urbika znajdziesz markowy asortyment sprawdzonych producentów, zawsze w korzystnych cenach.
Dysponujemy własnym magazynem z szeroką gamą produktów drogowych. Oferujemy możliwość szybkiego odbioru osobistego lub wysyłki realizowanej w ciągu 48 godzin. Jeżeli nie znalazłeś poszukiwanego produktu w naszym sklepie drogowym albo chciałbyś zakupić inny wariant zadzwoń do nas 733 799 111 lub napisz biuro@urbika.pl.
Pomożemy, doradzimy, a w razie potrzeby sprowadzimy towar na zamówienie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli, od 8.00 do 19.00. Poniżej możesz zapoznać się z opisem i specyfikacją techniczną produktu:
Separator ruchu punktowy skrajny, 1000x130x45, czerwony przeznaczony jest do dodatkowego oznakowania pola martwego jezdni. Stanowi alternatywę dla oznakowania poziomego za pomocą farby lub aplikacji folii. Montaż nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu i może być wykonany w każdych warunkach atmosferycznych. Mocowanie za pomocą kołków rozporowych nie powoduje uszkodzeń nawierzchni drogi i jest łatwe w demontażu. Dzięki zastosowaniu elementów odblaskowych doskonale widoczny zarówno w dzień jak i w nocy.
Zastosowanie:
• do oddzielania dróg rowerowych,
• przy wyznaczaniu miejsc parkingowych,
• przy układaniu tras pomocniczych, zwężeń,
• przy remontach dróg,
• przy częściowym zabezpieczeniu powierzchni.
od 7.00 do 19.00
by 