Serwis

Serwis i naprawa szlabanów parkingowych

Naprawa i diagnostyka szlabanów

Wraz z bogatą ofertą sprzedawanych urządzeń automatyki przydomowej i przemysłowej nasza firma świadczy również szeroki zakres usług serwis szlabanów. Nasi wykwalifikowani pracownicy są w stanie zdiagnozować i sprawnie usunąć każdy problem. Podejmujemy się pilnych napraw wszelkich mechanicznych uszkodzeń, a także wykonujemy cykliczne prace serwisowe. Posiadamy na stanie magazynowym części, które często ulegają uszkodzeniu (ramiona szlabanów, fotokomórki itp.). Jesteśmy na bieżąco szkoleni przez producentów takich urządzeń jak NICE, CAME, FAAC, BFT. Świadczymy usługi bieżącego utrzymania urządzeń, obecnie pod naszą opieką są urządzenia kontroli dostępu dla wybranych jednostek Elektrowni Dolna Odra w Szczecinie. Prowadziliśmy serwis i utrzymanie szlabanów i bram dla niektórych jednostek wojskowych w woj. zachodniopomorskim. W naszej ofercie znajdują się również wyceny dla firm ubezpieczeniowych.

serwis szlabanów

 

W naszym serwisie podejmujemy się napraw i diagnostyki szlabanów parkingowych, systemów parkingowych, elektrycznych zapór drogowych. Posiadamy niezbędne szkolenia, doświadczenie i narzędzia żeby prowadzić sprawny serwis szlabanów. Większość elementów eksploatacyjnych szlabanów posiadamy w swojej siedzibie co znacznie skraca czas realizacji naprawy. Mniej skomplikowane usterki mechanizmu szlabanu jesteśmy w stanie naprawić w kilka godzin, dzięki czemu Twój parking nie zostanie niezabezpieczony na długo.

 

Zadzwoń teraz

 

W naszym serwisie dokonujemy różnych napraw. Bez znaczenia z jaką usterką szlabanu się do nas zgłosisz, poradzimy sobie z nią. Lata doświadczenia, wyspecjalizowani pracownicy i częste szkolenia pozwalają nam dokonywać nawet najbardziej skomplikowanych napraw.

 

 

naprawa szlabanów

Wymiana ramion

Wymieniamy uszkodzone lub nadszarpnięte zębem czasu ramiona szlabanów. Zakładane przez nas nowe ramiona dzięki wykonaniu z aluminium są bardzo lekkie i wytrzymałe.

serwis

Naprawa pilotów

Naprawiamy niedziałające i uszkodzone piloty do automatycznych szlabanów. Odzyskaj kontrolę nad szlabanem i steruj nim z dowolnego miejsca.

serwis szlabanów

Naprawa i wymiana siłowników

Sprawne siłowniki to podstawa działania szlabanu. Z biegiem czasu mogą one utracić swoją sprawność wtedy konieczna jest ich naprawa lub wymiana.

 

Sklep drogowy i serwis szlabanów Urbika powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie i duże zapotrzebowanie na taki rodzaj usług. Współpracujemy z wieloma rzetelnymi dostawcami, posiadamy także własną produkcję - dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie na terenie Niemiec i Polski.

do góry

Made with by KlinikaReklamy.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl