Wynajem Znaków Drogowych

Wynajem znaków drogowych Stargard

Wynajem oznakowania

Znaki drogowe są podstawowym elementem ruchu, bezpośrednio wpływają na nasze bezpieczeństwo na drodze. Informują o zagrożeniach lub wymuszają odpowiednie zachowanie. Poza ich stałym przeznaczeniem znajdują również zastosowanie tymczasowe. W przypadku kiedy konieczne jest tymczasowe zajęcie, zabezpieczenie pasa ruchu np. na czas budowy, remontu drogi tedy pojawia się konieczność wynajmu znaków drogowych.

wynajem znaków drogowych

 

Wychodzimy naprzeciw Klientom prowadzącym inwestycje drogowe i budowlane - prowadzimy wynajem znaków drogowych. Nie jest możliwe posiadanie przez każdego przedsiębiorcę oznakowania i urządzeń BRD w rodzajach i ilościach niezbędnych na każdą budowę. Nasza firma z racji doświadczenia i możliwości jest w stanie dostarczyć każdy znak drogowy czy urządzenie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Dostępne przez nas znaki (ostrzegawcze, zakazu, nakazu, informacyjne) spełniają warunki techniczne, które zawarte są w Rozporządzeniach Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Posiadamy na stałym wypożyczeniu oznakowanie drogowe, bariery drogowe i budowlane niezbędne do zabezpieczenia prowadzonych prac.

 

Zadzwoń teraz

 

Urbika to nie tylko jeden z największych w Polsce sklepów drogowych. Prowadzimy także serwis szlabanów oraz wynajem znaków drogowych Stargard. Dzięki wynajmowi znaków nie musisz przeznaczać pieniędzy na znaki, które potrzebujesz tylko jednorazowo. Znaki Urbika możesz wynająć krótko i długoterminowo - to Ty decydujesz.

 

wynajem znaków drogowych

Wynajem znaków drogowych

Wynajmujemy wysokiej jakości znaki drogowe informacyjne, ostrzegawcze, zakazu i nakazu. Wszystkie znaki posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

wynajem znaków

Stała lub tymczasowa współpraca

To Ty decydujesz na jaki okres chcesz wynająć znaki. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta.

montaż znaków

Dostawa i utrzymanie oznakowania

Nie musisz się martwić o dostawę. Dostarczymy wynajęte przez Ciebie znaki we wskazane miejsce i zamontujemy je.

 

Sklep drogowy i wynajem znaków Urbika  są wynikiem wielu lat doświadczeń w brany robót drogowych. Mamy stały kontakt i stabilną współpracę z wieloma podmiotami z całej Europy. Prowadzimy również produkcję urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie na terenie Niemiec i Polski.

do góry

Made with by KlinikaReklamy.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl